Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się dnia 26 czerwca 2026 r.
Klasy 0-3:
- godz. 8.00 spotkanie w sali gimnastycznej
w budynku przy ul. Tysiąclecia - uczniowie wraz
z Rodzicami i Wychowawcami spotykają się z Dyrektorem Szkoły,
- godz. 8.15 - spotkanie w salach lekcyjnych z Wychowawcami,
- godz. 9.20 - uczniowie wraz z Rodzicami udają się do Kościoła na Mszę św. o godz. 9.30.
Klasy 4-8:
- godz. 8.00 - spotkanie z Wychowawcami
w salach lekcyjnych;
- godz.8.45 - spotkanie z Dyrektorem w sali gimnastycznej;
- godz.9.30 - Msza św. (uczniowie do Kościoła wychodzą z wychowawcami)
Informuję, że w dniu 26.06.2026 r. nie będzie dowozu uczniów do budynku szkoły.