Z. Cesarz
19 marca kolejny już raz uczniowie zmagali się z zadaniami na Międzynarodowym Konkursie Matematyczny Kangur.
W tym roku na 52 uczestników konkursu 7 uczniów uzyskało wyróżnienie. Najmłodszą wyróżnioną uczestniczką jest Ania Dudycz z kl. 2c. Pozostali wyróżnieni uczniowie to: Hania Data i Janek Tabisz – z kl. 4b, Klara Dmitrowska z kl. 5b i trójka ósmoklasistów: Witek Data i Dominik Folta z kl. 8a oraz Wojtek Popławski z kl. 8b.
Gratulujemy Wszystkim uczestnikom i mówimy: „ …do zobaczenia za rok …”
Ósmoklasistów żegnamy i życzymy im, aby dobrze czuli się w nowych szkołach, które wybrali, no i oczywiście zachęcamy ich, aby za rok również wystartowali w Kangurze – tym razem już na poziomie JUNIOR

