Godziny konsultacji nauczycieli
- 19.03.2024 14:40
- GODZINY KONSULTACJI NAUCZYCIELI
Lp.
Nazwisko i imię
Godziny
dostępności
1.
Bąk Ewa
poniedziałek 715-745
czwartek 715-745
2.
Bąk Janina
wtorek 710-740
środa 710-740
3.
Bednarczyk Maciej
środa 800-830
środa 1330-1400
4.
Bieleń Ewa
wtorek 715-745
środa 715-745
5.
Błażko Sabina
poniedziałek 1230-1300
wtorek 1230-1300
6.
Bodziak Agata
wtorek 715-800 bud(B)
czwartek 715-800 bud(B)
7.
Boroń Bogumiła
czwartek 715-745
wtorek 1230-1300
8.
Boroń Czekańska-Edyta
wtorek 715-745
środa 715-745
9.
Borula Dorota
wtorek 1130-1230
10.
Cesarz Zygmunt
wtorek 1230-1330
11.
Cetnarowicz Elżbieta
wtorek 1200-1230
czwartek 1510-1540
12.
Dąbrowska Aneta
wtorek 1430-1530
13.
Dąbrowska Zofia
środa 700-800
14.
Dobrowolska Lucyna
wtorek 1420-1520
15.
Domaradzka Grażyna
wtorek 730-800
wtorek 1430-1500
16.
Dudek Barbara
środa 1420-1520
17.
Florczak-Mendyka Nina
poniedziałek 1130-1230
18.
Franus Małgorzata
poniedziałek 1130-1230
19.
Frańczak Barbara
środa 1130-1230 bud(B)
20.
Gładysz Beata
wtorek 1330-1400
czwartek 1420-1450
21.
Graboń Elżbieta
środa 700-745
22.
Gręda Bartosz
wtorek 1420-1520
23.
Haduch Beata
wtorek 1230-1300
czwartek 1130-1200
24.
Hawrot Stanisław
wtorek 715-745
piątek 715-745
25.
Jagielska Beata
poniedziałek 1130-1200
piątek 1130-1200
26.
Jamrugiewicz Dorota
środa 720-750
piątek 720-750
27.
Janusz Karol
poniedziałek 1425-1505
czwartek 1425-1505
28.
Jurkiewicz Paweł
wtorek 1330-1430
29.
Kaczmarski Adam
poniedziałek 1420-1520
30.
Kopczyk Adam
czwartek 1420-1520
31.
Kopczyk Teresa
wtorek 710-740
środa 710-740
32.
Korab Krystyna
poniedziałek 1420-1520
33.
Kudła Lucyna
czwartek 1130-1230
34.
Lepucka Beata
poniedziałek 1130-1230
35.
Lorenc-Dębiec Anna
poniedziałek 1230-1300
środa 1230-1300
36.
Michalska Katarzyna
poniedziałek 940-1040
37.
Urban Konrad
poniedziałek 1030-1130
38.
Nowak Halina
poniedziałek 1100-1130
wtorek 1100-1130
39.
Obara Jolanta
środa 845-935
40.
Olejko Beata
wtorek 845-945
41.
Olejko Justyna
czwartek 845-945
42.
Pałka Lucyna
wtorek 710-740
środa 710-740
43.
Pańko-Hydzik Halina
środa 1230-1330
44.
Papaja Krzysztof
czwartek 1420-1520
45.
Potoczna Jolanta
poniedziałek 1420-1520
46.
Potoczna Małgorzata
poniedziałek 1420-1450
czwartek 1420-1450
47.
Rachwał- Szczuka Joanna
poniedziałek 730-800
czwartek 1415-1445
48.
Słowik Halina
poniedziałek 1430-1530
49.
Smoleń Agata
wtorek 1200-1230
środa 1100-1130
50.
Śnieżek Marta
czwartek 1320-1400
51.
Śnieżek Anna
poniedziałek 14.20 - 14.50
piątek: 11.25 - 11.55
52.
Tomkiewicz Halina
poniedziałek 11.15-1130
wtorek 11.15-1130
środa 11.15-1130
czwartek 11.15-1130
53.
Trześniowska Agnieszka
poniedziałek 715 -730
wtorek 715-730
środa 715-730
piątek 715-730
54.
Wasylewicz Marta
wtorek 645-745
55.
Węgrzyn –Piegdoń Michalina
czwartek 1325-1425
56.
Wilusz –Pilawska Beata
czwartek 745-845
57.
Wolanin Natalia
wtorek 1230-1300
środa 1420-1450
58.
Zajdel Kinga
poniedziałek 1330-1400
środa 1420-1450
59.
Zajdel Małgorzata
wtorek 840-900 1230-1300
60.
Zarzycka Barbara
poniedziałek 1100-1130
czwartek 1200-1230
61.
Ziemiańska Alicja
poniedziałek 710-740
wtorek 710-740
62.
Zubik Małgorzata
poniedziałek 710-740
wtorek 710-740
63.
Żak Renata
czwartek 1330-1430
64
Żak Tomasz
piątek 1325-1425
65.
Wania Sabina
środa 1040-1125
środa 1225-1240
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły