UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WŚRÓD LAUREATÓW KONKURSU PLASTYCZNEGO „BEZPIECZNE WAKACJE 2019”

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym pt. „Bezpieczne wakacje 2019”  Organizatorem  konkursu była  Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie wraz z Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie.

 

Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

 

W tegorocznej edycji wzięło udział 104 uczestników z 12 szkół podstawowych z terenu powiatu brzozowskiego. Komisja Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie  wyłoniła laureatów konkursu na szczeblu powiatowym. Wśród nich  znaleźli się uczniowie naszej szkoły - Jakub Dobrowolski z kl. 7a, który zajął I miejsce i Izabela Kożokar z kl.7c, która w tej samej kategorii zdobyła wyróżnienie. 

 

Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym w konkursie odbyło się w Sali Starostwa Powiatowego w Brzozowie dnia 29 listopada 2019 roku. W spotkaniu udział wziął kom. Marcin Kozielec I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie, nadkom. Jacek Myćka Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, Zdzisław Szmyd Starosta Brzozowski i przedstawiciel Burmistrza Brzozowa, Nina Ścibor -  inspektor Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Brzozowie oraz autorzy zwycięskich
i wyróżnionych prac konkursowych wraz z opiekunami.

 

Zwycięzcy etapu powiatowego i autorzy wyróżnionych prac plastycznych otrzymali cenne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Prezenty zostały ufundowane przez Starostę Brzozowskiego, Burmistrza Brzozowa, Wójta Gminy Domaradz, Wójta Gminy Haczów i Wójta Gminy Nozdrzec.

 

Nagrodzone prace zostały przesłane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i brały udział w konkursie na szczeblu wojewódzkim.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

03/07/2020

25/06/2020

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now