Wycieczka do Rzeszowa

W dniu 21 listopada 2019 r. uczniowie klasy 6d, 6f i 7a udali się pod opieką nauczycieli M. Wasylewicz, J. Potocznej i J. Obary na wycieczkę do Rzeszowa.

 

Pierwszym punktem programu wyjazdu była wycieczka po lotnisku Jasionka.

 

W budynku Terminala na parterze przy Punkcie Obsługi Pasażera spotkaliśmy się z Panią, która omówiła zasady i procedury bezpieczeństwa obowiązujące uczestników wycieczki. Przewodnik szczegółowo przedstawiła krok po kroku jaką ścieżką przechodzi pasażer podróżujący liniami lotniczymi. Z tarasu widokowego lotniska obserwowaliśmy start lub lądowanie samolotu, jego obsługę podczas postoju i przygotowania do kolejnego lotu. Następnie udaliśmy się do budynku Terminala General Aviation gdzie przeprowadzona została kontrola bezpieczeństwa uczestników wycieczki. Na zakończenie poznaliśmy jak stacjonuje i pracuje Lotniskowa Służba Ratowniczo – Gaśnicza. Funkcjonariusz Straży Pożarnej przedstawił zakres obowiązków Strażaków oraz zaprezentował sprzęt i pojazdy gaśnicze.

 

Drugi punkt wycieczki stanowiły zajęcia ruchowe w parku trampolin JumpWorld, gdzie uczniowie aktywnie spędzili czas pod opieką animatorów prowadzących zajęcia. Rozpoczęły się one obowiązkową rozgrzewką, następnie uczniowie korzystali z atrakcji parku: boiska do siatkówki i koszykówki, strefy do walk gladiatorów, wielkiego basenu z gąbkami oraz areny pełnej trampolin oraz brali udział w konkurencjach zorganizowanych przez instruktorów. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z wielokrotnymi mistrzami Polski w skokach na trampolinie i finalistami programu „Mam talent” braćmi Kłeczek.

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

27/05/2020

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now