Z Małym Księciem w świat

Niezwykła opowieść o przyjaźni i miłości stała się inspiracją do napisania przedstawienia teatralnego  na pożegnanie uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej w Brzozowie. Ożyły barwne postacie ze znanej książki, a uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności teatralnych i muzycznych.

 

Zebrane grono rodziców i nauczycieli śledziło z zainteresowaniem kolejne etapy wędrówki Małego Księcia, który poznawał różnych ludzi oraz dawał życiowe wskazówki. Utalentowani pasjonaci teatru z powodzeniem wcielili się w swoje role, tworząc klimat lirycznego pożegnania, co podkreślała odpowiednio dopasowana muzyka i symboliczna dekoracja.
W przygotowanie tej uroczystości zaangażowali się wychowawcy klas ósmych: Zofia Dąbrowska. Małgorzata Bryś, Kinga Zajdel, Beata Gładysz i Adam Kopczyk oraz nauczyciele wspomagający: Beata Wilusz Pilawska, Dominika Dąbrowska, Anna Lorenc Dębiec, Natalia Chmielowska oraz Joanna Rachwał Szczuka, Lucyna Dobrowolska i Karol Janusz.

 

Uczniowie klas ósmych kończący w tym roku szkołę dedykowali spektakl swoim nauczycielom jako wyraz wdzięczności za wieloletnią naukę i wychowanie.

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

03/07/2020

25/06/2020

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now