Szanowni Rodzice i Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Naszej Szkoły

Minął kolejny rok szkolny wypełniony wieloma ważnymi wydarzeniami. To także czas, w którym należało sprostać różnym wyzwaniom i trudnościom. Nasza Szkoła może poszczycić się licznymi sukcesami, za które serdecznie dziękuję ich autorom: Uczniom, Nauczycielom
i Rodzicom.

 

Z serca dziękuję nauczycielom – bez Waszego trudu, olbrzymiej pracy i zaangażowania uczniowie sami nie mogliby zrealizować swych marzeń. Zdaję sobie sprawę, jak ciężko jest przygotować każdego z nich do dorosłego życia. Wierzę jednak w Wasze umiejętności.

 

Szanowni Państwo, pracownicy administracji i obsługi naszej szkoły! Wasz udział w sukcesach tych młodych ludzi i powodzeniu misji edukacyjnej naszej szkoły jest często niezauważalny. Taka już rola tych, którzy pracują bardziej w cieniu, choć tak wiele od nich zależy. Przede wszystkim życzę Państwu choć chwili spokoju, oddechu.

 

Życzę, by wakacje były czasem efektywnego wypoczynku, abyśmy wszyscy mogli nabrać sił
i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym. Życzę, aby ten wolny od nauki czas był ciekawy, radosny, a przede wszystkim bezpieczny, by sprzyjał poznawaniu ciekawych miejsc
i zawieraniu nowych przyjaźni.

 

Do zobaczenia po wakacjach!

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane
Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now