Warsztaty z robotyki w ramach projektu Druga strona medalu

Dnia 10 czerwca odbyły się zajęcia warsztatowe z robotyki, zorganizowane przez Stowarzyszenie Nasza Szkoła działającego przy Szkole Podstawowej w Grabownicy Starzeńskiej w ramach projektu Druga strona medalu.

 

Warsztaty zostały przeprowadzone w trzech grupach wiekowych. Prowadzący zajęcia pan Dariusz Barański oraz dwóch uczniów SP w Grabownicy Kacper Mazur i Bartosz Skoczek skutecznie zaszczepili bakcyla programowania u uczniów naszej szkoły.

 

Emocje towarzyszące programowaniu robota, który miał wykonać określone zadanie np. przejechać labirynt i przenieść piłeczkę z jednego miejsca na drugie były ogromne, okrzyki radości oraz odgłosy niepowodzenia rozbrzmiewały w klasie raz po raz.

 

Uczniowie ze smutkiem kończyli zajęcia, jednak mają ogromną nadzieję, że w nowym roku szkolnym również w naszej szkole pojawią się zestawy lego i będą mogli w ramach zajęć pozalekcyjnych rozwijać swoją pasję programisty.

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

16/03/2020

13/03/2020

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now