Dzień Dziecka w szkole

6/12/2019

1 czerwca to coroczne Święto Dzieci. Wszyscy je kochamy i chcemy, aby zdrowo
i bezpiecznie rosły. Życzymy im samych piątek w szkole, jak najmniej zmartwień i jak najwięcej powodów do radości. W naszej szkole również obchodziliśmy Dzień Dziecka jakim był
3 czerwca.

 

Dzieci nie miały tego dnia zajęć lekcyjnych a w zamian za to czekało na nich wiele niespodzianek. Świętowanie rozpoczęło się od wizyty w Planetarium, w którym dzieci obejrzały film o kosmosie. Na boisku szkolnym przez cały czas odbywały się gry i zabawy. A było ich niemało.

 

Ogromnym powodzeniem cieszyła się gra bardzo dużą piłką. Atrakcją okazało się także puszczanie baniek mydlanych dużych rozmiarów. Swoje zdolności muzyczne dzieci realizowały śpiewając Karaoke. Wśród naszych uczniów jest dużo talentów plastycznych, co pokazały rysowane kredą na ulicy obrazy. W celu uświetnienia tego dnia, przybył do nas Pan Policjant
z psem, z wizyty których dzieci były szczególnie zadowolone.

 

Wysłuchały opowiadania policjanta o pracy z psem. Mogły pieska pogłaskać i przytulić a to wszystko pod czujnym okiem opiekuna psa. Bardzo ucieszyła wszystkie dzieci a przede wszystkim chłopców, przybycie wozu strażackiego wraz z Panami  strażakami. Chłopcy mogli ubrać się w strój strażaka i obejrzeć sprzęt strażacki. Dziewczynki nie mogły doczekać się Pań kosmetyczek, które malowały twarze. Ustawiły się nawet do kolejki oczekujących.


W zdecydowanej większości, które chciały, zostały pomalowane i prezentowały pięknie udekorowane buźki. Nad bezpieczeństwem i zdrowiem uczniów czuwała pani higienistka. Nie zabrakło także słodkości i kiełbaski z grilla, pysznej herbatki i kompociku. A wszystko to przy wspaniałej pogodzie, wesołej muzyce i ciepłej atmosferze miało miejsce przy budynku Szkoły Podstawowej w Brzozowie przy ul. Tysiąclecia 29

 

Dyrekcja składa podziękowania:

1. Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie za możliwość poznania pracy z psem.

2. Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Brzozowie za pokaz strażacki.

3. Paniom Kosmetyczkom z Royal Beauty Studio Urody w Brzozowie za malowanie twarzy.

4. Firma Gran Pik  za przekazane słodycze dla dzieci.

5. Radzie Rodziców przy SP w Brzozowie za zakup produktów do grilla.

6. Pracownikom administracji i obsługi SP Brzozów budynku ,,B” za pomoc i sprawne przeprowadzenie Dnia Dziecka.

 

Galerię ze zdjęciami zobaczyć można pod linkiem:

 

https://www.facebook.com/209272175924172/photos/pcb.1163311287186918/1163308677187179/?type=3&theater

 

 

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

16/03/2020

13/03/2020

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now