„Starsi czytają młodszym”

„Starsi czytają młodszym” to kolejny projekt realizowany przez członków Klubu Ortograffiti. Tym razem uczennice z klas szóstych, uczestniczki zajęć innowacyjnych wybrały się do młodszych kolegów i koleżanek, które uczą się w budynku B, by przeczytać im napisaną przez siebie książkę „ Otografolandia”. Maluszki z  wielkim zainteresowaniem wysłuchali ciekawych przygód Józia w magicznej krainie Ortografolandii oraz pooglądali piękne, kolorowe ilustracje przygotowane do poszczególnych rozdziałów książki przez uzdolnioną plastycznie Julię Potoczną. Na zakończenie młodzi krytycy podzielili się swoimi wrażeniami  na temat przeczytanej książki
i wielkimi brawami podziękowali starszym koleżankom, zarazem współautorkom książki za obecność. Zajęcia były wspaniałą lekcją integracji młodszych i starszych uczniów. Dziękujemy Pani Beatce Haduch, że pozwoliła nam odwiedzić swoich wychowanków, by zaprezentować książkę, nad którą wytrwale pracowaliśmy w pierwszym semestrze.

 

Pełni kreatywności klubowicze podjęli się kolejnego zadania projektowego „Ortografia
w związkach frazeologicznych”, gdzie oprócz wyszukanych związków frazeologicznych zawierających trudność ortograficzną, przygotowują do nich kolorowe ilustracje. Uczniowie wykazują się niezwykłą wyobraźnią, zdolnościami plastycznymi i wielkim zaangażowaniem. Gotowe prace będą ozdobą klasowej gazetki.

 

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

03/07/2020

25/06/2020

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now