Drugi Gminny Konkurs biologiczno-chemiczny pt. ”Organizm człowieka – niezwykłe laboratorium”

3 kwietnia 2019r  w naszej szkole odbył się po raz drugi Gminny Konkurs biologiczno-chemiczny pt.” Organizm człowieka – niezwykłe laboratorium”. Konkurs był jednym z elementów innowacji prowadzonej w naszej szkole.  Do konkursu zgłosiło się 11 uczniów  naszej gminy. Konkurs miał na celu motywowanie uczniów do rozwijania uzdolnień, poszerzania wiedzy w zakresie nauk przyrodniczych oraz integrowanie wiadomości i umiejętności biologiczno- chemicznych. Uczniowie zmierzyli się najpierw z testem, który wyłonił ścisłych czterech finalistów:

 

Marianna Gromek  SP w Grabownicy

Patrycja Olejarska  SP nr 2 w Humniskach

Stanisław Krasny  SP nr 1 w Przysietnicy

Karol Kukuliński  SP nr 1 w  Przysietnicy

 

Finaliści zmierzyli się z  pytaniami otwartymi,  doświadczeniami chemicznymi oraz rozpoznawali preparaty mikroskopowe. Wszystkie zadania drugiego etapu konkursu prezentowane były na ekranie, dzięki czemu pozostali uczniowie mogli się również sprawdzić w tej części. Konkurs wyłonił następujących laureatów:

 

I miejsce: Marianna Gromek SP w Grabownicy

II  miejsce: Patrycja Olejarska SP nr 2 w Humniskach

III miejsce: Karol Kukuliński SP nr 1 w Przysietnicy

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursu i mamy nadzieję spotkać się za rok.

 

 

Zdjęcia z konkursu w linku poniżej:

 

https://drive.google.com/drive/folders/1GLNL0hIOet-jhnIOStzaHi9jH2jAJaQE?usp=sharing

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

03/07/2020

25/06/2020

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now