Z życia Klubów Ortograffiti

Uczniowie zakończyli swoją pracą nad książką pt. „Ortografolandia”. Podczas zajęć wymyślali nie tylko przygody Józia – bohatera swojej książki, ale również zajęli się przygotowaniem strony graficznej. Kolorowe ilustracje do poszczególnych rozdziałów są niezwykle ciekawe
i pomysłowe. Przygody Józia w Ortografolandii zostaną już wkrótce odczytane młodszym kolegom i koleżankom z naszej szkoły. Uczniowie przygotowali również piękne ilustracje do wybranych przysłów zawierających trudność ortograficzną, które były ozdobą klasowej gazetki. Planujemy w nowym semestrze intensywną pracę nad utrwalaniem zasad ortograficznych, pracując z książkami „Ortograffiti” oraz realizację nowych projektów. Poranne godziny zajęć nie zniechęcają uczniów, wręcz przeciwnie, nie brak im pomysłów i chęci do pracy. Uczniowie podejmują się różnych zadań, dzięki którym utrwalają m.in. poznane zasady ortograficzne, ćwiczą czytanie ze zrozumieniem, pismo czy umiejętność pracy w zespole.

 

Podczas naszych spotkań panuje życzliwa atmosfera i wzajemna pomoc. Klubowicze dążą do tego, by być z ortografią za pan brat.

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

27/05/2020

19/05/2020

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now