Uczennice naszej szkoły laureatkami XIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje”

Organizatorem XIII już edycji Wojewódzkiego Konkursu „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje” jest Zespół Szkół Nr 1 w Nienadówce. Konkurs miał na celu kształtowanie u młodzieży inwencji twórczej oraz uczuć patriotycznych poprzez przypomnienie twórczości pierwszego polskiego noblisty – Henryka Sienkiewicza.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Pani Małgorzata Rauch – Podkarpacki Kurator Oświaty. Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Wzięło w nim udział kilkuset uczniów ze wszystkich zakątków Podkarpacia.

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że wśród laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły. Julia Potoczna z kl. 6a i Lena Kolanko – Kosowska z kl. 5b zdobyły nagrody, a Blanka Borek z kl. 6a za swoją prace uzyskała wyróżnienie.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

03/07/2020

25/06/2020

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now