Zwycięstwo naszych uczennic w konkursie „Za drzwiami starej szafy”.

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w konkursie „Za drzwiami starej szafy”, zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Krośnie Filia w Brzozowie . Konkurs polegał na napisaniu wymyślonej przygody, jaką autor pracy przeżył w krainie Narnii wraz z bohaterami cyklu oraz wykonanie ilustracji z wyobrażeniem Narnii i ich bohaterów.

 

W konkursie plastycznym nasze uczennice z klasy V c były bezkonkurencyjne. Julia Grzegorzak zajęła I miejsce, Julia Boroń miejsce II, Małgorzata Cierpiak miejsce III, wyróżniono również pracę Marleny Dmitrzak. Dziewczyny okazały się wspaniałymi artystkami, które pod okiem pani Lucyny Dobrowolskiej przygotowywały różnymi technikami swoje prace.

Z kolei w konkursie literackim doceniono pracę Patrycji Borkowskiej, uczennicy klasy VI a, która wymyśliła niezwykłą przygodę. Dzięki wyobraźni mogła w towarzystwie Zuzanny, Łucji, Piotra i Edmunda, bohaterów cyklu książek o Narnii spotkać się z państwem Bobrów. Patrycja za swoją pracę otrzymała III miejsce.

 

Możemy pogratulować naszym uczennicom talentu. Cieszymy się z ich sukcesów i zachęcamy do kolejnych prób pisarskich i malarskich.

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

03/07/2020

25/06/2020

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now