Dzień Edukacji Narodowej

12 października uczniowie naszej szkoły uroczystą akademią uczcili święto Edukacji Narodowej. Nie zabrakło humorystycznych scenek przedstawiających rzeczywistość szkolną oraz życzeń skierowanych zarówno do nauczycieli jak i wszystkich pracowników szkoły. Uczniowie z klasy VI d  oraz III b gimnazjum dziękowali swoim nauczycielom za trud włożony w wychowanie, przekazywanie wiedzy, życzliwość i wielkie serce.

 

Spotkanie rozpoczął pan dyrektor Tomasz Żak, który podziękował wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz oświaty. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców, pani Magdalena Korona. W imieniu rodziców wyraziła wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków, życząc wszystkim pracownikom szkoły wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej.
Do życzeń dołączyli się uczniowie z Samorządu Szkolnego. Popłynęło wiele ciepłych i miłych słów w kierunku naszych nauczycieli.

 

Piękne piosenki przygotowane przez chór szkolny oraz uczennicę klasy VIII e – Julię Kałamucką wprowadziły miłą atmosferę. Na twarzach naszych pedagogów gościł uśmiech. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom słodkie upominki.

 

 

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

03/07/2020

25/06/2020

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now