PRACE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY NA WYSTAWIE WE WROCŁAWIU

Centrum Kultury „Agora” we Wrocławiu było organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Ryby na niby”. Tematem przewodnim konkursu były stworzenia wodne. Wzory, kolory, faktury i kształty ryb oraz innych stworzeń morskich stanowiły wspaniałe inspiracje do tworzenia wyjątkowych prac plastycznych. Na konkurs wpłynęło 3800 prac z całej Polski. Łącznie w 4 kategoriach wiekowych jury nagrodziło 20 dzieci oraz wyróżniło 9 uczestników. Prace uczniów naszej szkoły – Izabeli Sabik, Aleksandry Szuby, Bartłomieja Frańczaka
i Tomasza Śnieżka (wszyscy z kl. Va) uzyskały kwalifikację do wystawy pokonkursowej. Mimo iż nie znaleźli się w gronie laureatów, jest to wielkie osiągnięcie dla naszych uczniów i szkoły, gdyż ich prace znalazły się  wśród tak nielicznej grupy „wybrańców”. Wystawę można oglądać w Centrum Kultury „Agora” we Wrocławiu do 24 kwietnia.

 

Gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

15/11/2019

08/11/2019

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: 36-200 Brzozów, ul. Parkowa 5

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now