Pomysł na ferie w naszej szkole

Podczas ferii zimowych nauczyciele naszej szkoły przygotowali bogatą ofertę zajęć dla uczniów, by w ten sposób zachęcić ich do wyjścia z domu i pokazać, że można spędzić ten wolny czas inaczej niż przed ekranem komputera. Większość uczniów bardzo chętnie uczestniczyła w proponowanych zajęciach artystycznych, teatralnych, tanecznych czy sportowych. Pasjonaci matematyki, informatyki czy języków obcych mogli również rozwijać swoje zdolności i umiejętności.

 

W pierwszym tygodniu ferii zimowych odbyły się warsztaty kulinarne. W trakcie zajęć uczestnicy przygotowywali desery, które sami dekorowali. Wszystkie potrawy zachęcały smakiem oraz wyglądem. Mali kucharze z wielkim zaangażowaniem przyrządzali potrawy, dbając o ich estetykę, a poznane przepisy zabrali do domu, by podzielić się nimi ze swoimi najbliższymi. Wielką frajdą była dla uczniów degustacja przygotowanych potraw.

 

Chętni uczniowie mogli również uczestniczyć w 1. Szkolnym Maratonie Fitness.
Z uśmiechem na twarzy i w wielkim skupieniu uczyli się układu taneczno - fitnessowego. Był to aktywnie i przede wszystkim intensywnie spędzony czas. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat udziału w maratonie.

 

Wielką atrakcją był dla uczniów wieczór filmowy. Ponad 40 miłośników filmu wtulonych w swoje kolorowe, milusińskie poduszeczki i kocyki mogło obejrzeć wybrane przez siebie filmy i miło spędzić wieczór. Był również czas na zjedzenie pizzy i zrzucenie zbędnych kalorii podczas tańców do doskonałej muzyki.

 

Entuzjaści lubiący jazdę na nartach mogli pojechać do Puław Górnych, by tam ćwiczyć swoje umiejętności narciarskie. Nie zabrakło chętnych uczniów, którzy pod opieką nauczycieli spędzili miło czas i z „amatorów” jazdy na nartach stali się „zawodowcami”.

 

Pasjonaci tańca mogli wziąć udział w zajęciach tanecznych. Uczniowie nauczyli się układu tanecznego do piosenki „Despacito”. Na zajęciach nie zabrakło zabawach integracyjnych, elementów gimnastyki oraz dobrej zabawy.

 

Szkoda tylko, że ferie trwały tak krótko, ale już nie długo wakacje i tego się trzymajmy!

 

Informacje na temat ferii zimowych w naszej szkole można znaleźć pod linkiem:

 

http://infopodkarpacie.pl/wiadomosci/pokaz/3113,zima-w-gminie-brzozow-nie-musi-byc-nudna-film-hd

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

15/11/2019

08/11/2019

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: 36-200 Brzozów, ul. Parkowa 5

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now