POMOCNICY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Co roku, gdy zbliżają się mikołajki, uczniowie klas integracyjnych naszej szkoły przygotowują prace plastyczne, które dekorują naszą placówkę podczas wizyty orszaku Świętego Mikołaja. Również w tym roku piętnaścioro dzieci z oddziałów integracyjnych oraz jedna uczennica z klasy gimnazjalnej przygotowało piękne i ciekawe prace, na których zostali przedstawieni pomocnicy Świętego – elfy, aniołki, renifery…. Wielobarwne prace, wykonane różnymi technikami, z wykorzystaniem rozmaitych materiałów plastycznych, od początku grudnia można podziwiać na gazetce szkolnej. 6 grudnia, kiedy Święty Mikołaj i jego pomocnicy odwiedzili naszą szkołę, autorzy wszystkich prac otrzymali świąteczne upominki za swoje prace oraz zaangażowanie w życie szkoły.

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

15/11/2019

08/11/2019

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: 36-200 Brzozów, ul. Parkowa 5

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now