Konkurs fotograficzny „Jesienne barwy” rozstrzygnięty!

Jesień to najpiękniejsza pora roku dla fotografa. W krótkim odstępie czasu możemy zaobserwować, jak zmieniają się kolory w otaczającej nas przyrodzie. Któż z nas nie zachwyca się pięknem magicznych barw jesieni. Nie przez przypadek nazywamy ją „Złotą jesienią”
– wystarczy pójść w miejsce, gdzie jest dużo drzew liściastych i zobaczyć całą paletę barw od zieleni, poprzez żółcie, czerwienie a skończywszy na brązach. Wszystko to sprawia, że będąc w takich miejscach gdzie widok zapiera nam dech, czujemy chęć podzielenia się tym z innymi. Tu przychodzi nam z pomocą fotografia. To dzięki niej możemy zatrzymać w kadrze jeden
z najpiękniejszych spektakli w roku.

 

Mając na uwadze ulotność i przemijalność tych pięknych chwil i wrażeń, Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs fotograficzny „Jesienne barwy”. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie i cieszył się dużym zainteresowaniem.
W drugiej edycji konkursu wzięło udział 26 uczniów. Pokazali oni, że da się uchwycić ten magiczny czas. Piękne zdjęcia pokazujące urok i piękno tej niepowtarzalnej pory roku przygotowały następujące osoby: Izabela Sabik (5a),  Oliwia Owsiana (6c), Bartosz Kędra (7a), Marcel Kędra (2a), Amelia Stemulak (4f), Karolina Winczura (6e), Jan Siekaniec (7e), Patrick Jarosz (5d), Rozalia Fiejdasz (6e), Marcelina Haduch (6a), Konrad Jurczak (5a), Iga Kuźniar (6b), Fabian Dopart (6c), Milena Owsiana (1a), Marcel Hocyk (2b), Marianna Fic (6a), Maja Mazurek (4b), Kristian Heś (4a), Blanka Borek (5a), Jacek Borkowski (4c), Patrycja Borkowska (5a), Jakub Dobrowolski (5a), Wiktoria Draguła (5a), Marcelina Królicka (2c), Kacper Przybyła (5b), Wiktoria Wolańska (6c). Dziękujemy za Waszą kreatywność , pomysły i bardzo ciekawe ujęcia. Wybór był bardzo trudny, gdyż wszystkie kadry odzwierciedlały inny aczkolwiek fascynujący świat wyrazistych barw i darów jesieni.

 

Spośród zgłoszonych fotografii komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce:            Fabian Dopart (kl. 6c)

II miejsce:          Marcel Kędra (kl. 2a)

III miejsce:         Konrad Jurczak (kl. 5a)

Wyróżnienie:   Marcelina Królicka (2c), Milena Owsiana (1a), Marcel Hocyk (2b)

 

Nagrody dla laureatów i dyplomy ufundowała Rada Rodziców.

 

Gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych chwil z aparatem w ręku!

 

 

 

Tags:

Please reload

Ostatnio dodane

08/11/2019

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: 36-200 Brzozów, ul. Parkowa 5

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now