Bartosz Hędrzak – mistrzem województwa

10/2/2017

         27.IX.2017 w Rzeszowie odbyły się finały młodzieży szkolnej w Lekkiej Atletyce. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów – Szymon Szmyd uczeń 2 klasy gimnazjalnej oraz Bartosz Hędrzak uczeń 3 klasy gimnazjalnej Szkoły Podstawowej w Brzozowie.

 

         Szymon reprezentował szkołę w biegu na 1000 metrów osiągnął swój życiowy czas 2min. 54Sek.43 setne, natomiast Bartosz brał udział w finale skoku w dal. Szymon niestety nie mógł sprostać wicemistrzowi Polski oraz kadrze narodowej lekkoatletów (wynik zwycięzcy to 2min. 41Sek i12setnych), ale Bartosz nawiązał walkę jak równy z równym. Skok w dal był niezwykle mocno obsadzony przez zawodników klubów: Resovii, Mielca, Stalowej Woli, Kolbuszowej , Przemyśla, Ulanowa i Sanoka. Nasz uczeń bez żadnych kompleksów stanął
w szranki z „ wielkimi”. Pierwsza seria niejako ustawiła konkurs, w drugim skoku nasz uczeń osiągając wynik 5metrów 92 centymetry podniósł „poprzeczkę” na wysokość nieosiągalną dla całej reszty. W serii finałowej Bartosz poprawił swój wynik skacząc na odległość 5 metrów 93 centymetrów. Pierwsze miejsce naszego ucznia jest niewątpliwie niezwykłą satysfakcją dla całej naszej społeczności szkolnej.

 

         Sukces Bartosza pokazuje jak ważna w sporcie jest ciężka praca i wytrwałość oraz niezwykła skromność. W imieniu całej naszej szkoły gratulujemy naszemu uczniowi i życzymy mu dalszych sukcesów nie tylko sportowych.

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

03/07/2020

25/06/2020

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now