DZIEŃ DOBRYCH MANIER W NASZEJ SZKOLE

4/28/2017

Kultura zdobi i ułatwia życie – warto więc o niej mówić, uczyć jej, pokazując swoim zachowaniem jak należy postępować.

 

Tego trudnego zadania podjęli się nasi uczniowie, którzy wraz z nauczycielami, w ramach dnia dobrych manier, odbywającego się pod hasłem: I TY MOŻESZ,  przygotowali ciekawą inscenizację,  pokazującą, o ile przyjemniej byłoby w naszej szkole, gdyby każdy zachowywał się kulturalnie. Ozdobili też szkolne korytarze i stołówkę  rysunkami zachęcającymi do przestrzegania zasad dobrego zachowania na co dzień.

 

Wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tego dnia, a zwłaszcza pani Beacie Gładysz, Annie Lorenc – Dębiec, Lucynie Dobrowolskiej, panu Adamowi Kopczykowi, Grzegorzowi Florkowi oraz uczniom klasy VI d  i autorom pięknych prac plastycznych - serdecznie dziękujemy.

 

Joanna Rachwał-Szczuka

Adam Kaczmarski

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

15/11/2019

08/11/2019

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: 36-200 Brzozów, ul. Parkowa 5

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now