IMS w mini piłce siatkowej

3/22/2017

 

W dniu 4 marca 2017 r. w Zespole Szkół w Przysietnicy nr 1 odbyły się Gminne Mistrzostwa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. W eliminacjach gminnych wzięły udział dwie drużyny: SP 1 Przysietnica oraz SP 1 Brzozów. Zawody zakończyły sie wygraną naszych siatkarek, zdobyciem tytułu mistrza gminy oraz uzyskaniem awansu do zawodów powiatowych.

 

 

W dniu 15 marca 2017 r. w Zespole Szkół w Bliznem odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju brało udział sześć drużyn, które w eliminacjach gminnych zdobyły pierwsze miejsca. Zawody rozegrane zostały w dwóch grupach. Grupa pierwsza: Blizne, Brzozów, Hłudno. Grupa druga: Trześniów, Dydnia, Izdebki. Do dalszej fazy rozgrywek awansowały cztery drużyny: Dydnia, Blizne, Trześniów oraz nasza drużyna. W półfinale nasze zawodniczki pokonały drużynę z SP w Bliznem, a w finale zmierzyły sie z drużyną z Dydni. W wyniku rywalizacji nasza drużyna zdobyła wicemistrzostwo powiatu.

Skład: Milena Bryś, Aleksandra Domaradzka, Magdalena Draguła, Emilia Duplaga, Aleksandra Franus, Maja Mendyka, Klaudia Owoc, Patrycja Szałajko, Katarzyna Terefenko, Dagmara Władyka, Aleksandra Wojtowicz.

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

03/07/2020

25/06/2020

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now