BAL KARNAWAŁOWY

2/17/2017

Karnawał to okres zimowych balów i zabaw. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu.

               

Pielęgnując karnawałową tradycję 9 lutego 2017 roku w naszej szkole odbył się bal. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci klas 0 - VI. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową przyozdobioną w różnokolorowe kwiaty, gwiazdki, serpentyny i balony. Piękny wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Sala gimnastyczna zamieniła się w tym dniu w fantastyczną i malowniczą krainę, pełną barwnych postaci. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie.  Dzieci mają ogromna wyobraźnię i wrodzoną skłonność do zabawy. Najmłodszych w karnawałowy nastrój wprowadziła Pani Wodzirej, która od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewała do wspólnych pląsów i korowodów tanecznych. Animatorka zabawy podpowiadała, w jaki sposób dzieci mogą wykorzystać swoją siłę i potencjał. 

Tegoroczna zabawa karnawałowa dla uczniów starszych klas była również niezapomnianym wydarzeniem z kilku powodów. Jednym z nich była możliwość zrobienia sobie niebanalnego, kolorowego i szalonego zdjęcia w Fotobudce. W dodatku bezpłatnie! Każdy uczeń mógł
w  kolorowych perukach, kapeluszach, okularach, maskach i krawatach stanąć przed obiektywem aparatu i już po chwili odebrać zdjęcie. Ci, którzy zdecydowali się skorzystać z tej atrakcji, byli naprawdę zachwyceni. Wszyscy świetnie się bawili. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany.

           

Dziękujemy Radzie Rodziców, dzięki której animatorka urozmaicała zabawę młodszym uczniom, a starsi mieli okazję do wykonania sobie pamiątkowego zdjęcia w karnawałowych przebraniach. 

 

tekst. Dorota Borula & EBCzek

 

 Więcej zdjęć i balu znajdziesz tutaj..

 

Please reload

Ostatnio dodane

15/11/2019

08/11/2019

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: 36-200 Brzozów, ul. Parkowa 5

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now