II miejsce dla szachistów

11/3/2016

 

W dniu 3 listopada 2016 roku w naszej szkole rozegrano rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. W zawodach uczestniczło 7 drużyn: SP Ropienka, SP Zagórz, SP Lesko, SP 2 Sanok, SP Bóbrka, SP Stara Wieś oraz SP 1 Brzozów. Zawody sędziował Pan Kazimierz Kozubal. Turniej  rozegrano systemem "każdy z każdym". Ekipa ze Starej Wsi oraz gospodarze od początku do końca postawili trudne warunki i raz za razem wygrywali swoje mecze. Dopiero w ostatniej rundzie bezpośredni pojedynek rozstrzygnął kto zwycięży cały turniej. Mimo remisu 2-2 drużyna ze Starej Wsi wyprzedziła naszych szachistów 1 małym punktem i zajęła 1 miejsce. Maja Mazurek zajeła I miejsce na czwartej szachownicy gromadząc komplet punktów. Nagrody wręczył Pan Tomasz Żak Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie oraz Pan Marek Szerszeń Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Brzozowie. Gratulujemy szachistom z naszej szkoły II miejsca i życzymy jak najlepszego występu na zawodach wojewódzkich.

 

Wyniki

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane
Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now