ŚWIĘTO KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W NASZEJ SZKOLE - Dzień Nauczyciela

10/14/2016

 

Kochani Nauczyciele, bądźcie zawsze z nami!
Czy jesteśmy duzi czy jeszcze mali.
Życzymy Wam szczęścia na kolejne lata –
niech żyje i rozkwita nasza oświata!!!

 

13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie z klasy 6c przygotowali pod opieką pani Joanny Leśniak                       i pana Stanisława Hawrota program artystyczny pod hasłem „Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć”. Nie zabrakło scenek kabaretowych, słów wyrażających wdzięczność nauczycielom za opiekę i trud włożony w nauczanie i wychowanie. Uczniowie kierowali swoje życzenia do wszystkich pracowników szkoły. Chór szkolny pod egidą pani Jolanty Krzysik wykonał po mistrzowsku piosenki. Na scenie swoje umiejętności wokalne zaprezentowały Matylda Korona z klasy IV a i Julia Kałamucka z klasy VI e.
Mateusz Wójcik z klasy VI c obecnym na akademii pracownikom szkoły zadedykował utwór wykonany na gitarze. Piękną dekorację przygotowała pani Lucyna Dobrowolska.

                                                                                                                 N.M.

 

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

15/11/2019

08/11/2019

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: 36-200 Brzozów, ul. Parkowa 5

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now