W świątecznym nastroju tym razem dla społeczności miasta.

1/20/2016

Bohaterowie jasełek znów na scenie.

 

Przedstawienie pt.”Wędrówka anioła” po raz kolejny obejrzała widownia zgromadzona na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr1 w Brzozowie 20 stycznia 2016 roku. Tym razem na występ przybyli rodzice, dziadkowie naszych uczniów oraz inni zaproszeni goście.

Młodzi wykonawcy z dużym zaangażowaniem wcielili się w swoje role. Przesłaniem występu było poszukiwanie miejsca dla Jezusa we współczesnym, zlaicyzowanym świecie i życie Jego nauką. Postacie z szopki ponownie ożyły dzięki miłości i życzliwości wielu ludzi.

Wśród artystów znaleźli się także laureaci konkursu kolęd w Zmiennicy: Julia Kałamucka, Marcel Malinowski, Matylda Korona, Maja Ciesielska i Julia Skwara. Po raz pierwszy na scenie wystąpił młody akordeonista Mikołaj Draguła. Wszyscy uczniowie zachwycili publiczność swymi rozmaitymi talentami. Podobały się pełne radości anioły i aniołki nagradzane brawami za udane popisy taneczne, zaskoczyły również ciekawe efekty pirotechniczne. O udanym występie dzieci pisały brzozowskie media. W organizację spotkania jasełkowego zaangażowało się wielu nauczycieli: autorka scenariusza- Zofia Dąbrowska, odpowiedzialna za układy taneczne - Janina Bąk, prowadząca chór - Jolanta Krzysik, odpowiedzialny za stronę muzyczną i barwne stroje aktorów - ksiądz Marek Szczepański. Do powstania urokliwej dekoracji przyczyniły się nauczycielki: Lucyna Dobrowolska, Natalia Cieśla, Elżbieta Wyżykowska, Agnieszka Trześniowska. Za nagłośnienie odpowiadał Adam Kopczyk.

Spotkanie jasełkowe prowadziła pani dyrektor Barbara Golonka, która doceniła trud wszystkich i podziękowała gościom za przybycie.

 

Please reload

Ostatnio dodane

15/11/2019

08/11/2019

Please reload

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: 36-200 Brzozów, ul. Parkowa 5

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now