Terminarz zajęć pozalekcyjnych dla uczniów
Szkoły Podstawowej Nr1 w Brzozowie

1). Kółko z języka angielskiego, wtorek 11.40 - 12.25, 12.40 - 13.25, środa o 12.40 – 13.25, prowadzący: Bogumiła Boroń

2). Kółko informatyczne (nauka programowania) dla klas IV-VI – czwartek 13.35 -14.20, prowadzący: Piotr Niecko s. 80

dla klas I – III – czwartek 13.35 -14.20, prowadzący: Barbara Niecko s. 79

3). Junior sport – prowadzący: Ewa Bieleń, Paweł Jurkiewicz

> wtorek, środa, czwartek godz. 14:20-15:50

> sekcja szachowa - prowadzący: Kazimierz Kozubal

> środa 15:00-16;00

> sobota 10:00-11:00

4). Klasa 4a i 4c środa 7:30 - 8:00 poprawa sprawdzianów + konsultacje (pomoc)

Klasa 5b, 5c i 6e czwartek 7:30 - 8:00 poprawa sprawdzianów + konsultacje (pomoc), prowadząca: Edyta Boroń – Czekańska

5). środa 14:20 do 15:00 - zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

czwartek 14:20 do 15:00 - zajęcia artystyczne z języka niemieckiego

prowadząca: Krystyna Korab

6). Koło artystyczne, wtorek 12.40 – 13.25 s. 66

Zespół wyrównawczy, piątek 9.45 – 10.30 mały pokój nauczycielski

Prowadząca: Halina Tomkiewicz

7). Koło plastyczne, piątek 13.35 – 14.20 s. 78

Prowadząca: Lucyna Dobrowolska

8). Koło teatralne, poniedziałek 11.40 - 12.35 prowadząca: Nina Florczak-Mendyka

9). Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze, poniedziałek 11.40 - 12.25, prowadząca: Alicja Ziemiańska

10). Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze,czwartek 9.45 - 10.30, prowadząca: Regina Łobaza

11). Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze, środa 12.40 - 13.25, prowadząca: Janina Bąk

12). Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze, wtorek 8.50 - 9.35, prowadząca: Lucyna Pałka

13). Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze, poniedziałek 12.40 - 13.25, środa 9.45 - 10.30, prowadząca: Zofia Suchorabska

14). Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze, czwartek 10.40 - 11.25, prowadząca: Michalina Węgrzyn - Piegdoń

15). Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze, poniedziałek 11.25 - 13.00, prowadząca: Gabriela Sobota

16). Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze, wtorek 9.45 - 10.30, prowadząca: Małgorzata Franus

17). Zajęcia teatralno - artystyczne,  środa 7.15 - 8.00, prowadząca: Zofia Dąbrowska

 

18). Koło plastyczne, wtorek 13.30 - 14.30, Beata Lepucka

 

19). Szkolne koło LOP, środa 12.40 - 13.25, poniedziałek 13.35 - 14.20, prowadząca: Halina Pańko - Hydzik

 

20). Koło teatralne, I zmiana - wtorek 11.30 - 12.30, środa 11.30 - 12.30, III zmiana - wtorek 9.30 - 10.30, piątek 9.30 - 10.30, IV zmiana - wtorek 9.30 - 10.30, piątek 9.30 - 10.30, prowadząca: Agata Smoleń

 

21). Zajęcia artystyczne, czwartek 9.45 - 10.30, prowadząca: Halina Wojtowicz

 

22). Koło biblioteczne, czwartek, prowadzący: Ewa Bąk, wtorek 7.15 - 8.00, prowadząca: Mariola Siwak

      

23). Zajęcia rozwijające uzdolnienia, poniedziałek, wtorek 13.25 - 14.20, prowadząca: Joanna Łeśniak

 

24). Zajęcia integrujące grupę, poniedziałek, wtorek, piątek, prowadząca: Anna Lorenc - Dębiec

 

25). Terapia logopedyczne, czwartek 13.35 - 14.20, prowadząca: Beata Wilusz - Pilawska

 

26). Koło matematyczne, poniedziałek 8.00 - 8.45, prowadząca: Maria Data

 

27). Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne, wtorek, piątek 7.30 - 7.55, prowadząca: Wioletta Wyskiel

 

30). Zajęcia artystyczne, czwartek 11.40 - 12.25, prowadząca: Justyna Nogaj

 

31). Koło z języka angielskiego, czwartek 12.40 - 13.25, prowadząca: Beata Jagielska

 

32). Zajęcia rytmiczno - muzyczne,  I zmiana - czwartek, piątek 11.30 - 12.30, III zmiana - środa, czwartek 9.30 - 10.30, IV zmiana - środa, czwartek 9.30 - 10.30, prowadząca: Jolanta Słota

 

33). Koło artystyczne, środa 12.40 - 13.25, prowadząca: Lucyna Kudła

 

34). Warsztaty kreatywne, prowadząca: Ewelina Nieznańska

 

35). Koło z języka angielskiego, środa 12.40 - 13.25, prowadząca: Sylwia Heś - Nadymus

36). Zajęcia dydaktyczno - wychowawcze, prowadząca: Krystyna Pitera, termin ustala prowadząca, 1 godz. tygodniowo

37). Chór szkolny, środa, piątek 13.30 - 14.10, prowadząca: Jolanta Krzysik

38). Zuchy, środa 13.35 - 14.20, prowadząca" Agnieszka Trześniowska, s. 73

Kontakt:

/ Budynek A (sekretariat główny):

       tel. 134341937, adres: ul. Parkowa 5

/ Budynek B:

       tel. 134341781, adres: ul. Tysiąclecia 29

/ email: sp@spbrzozow.pl            

/ adres do korespondencji: ul. Parkowa 5, 36-200 Brzozów

1-e1548974128869.jpg

© 2016 by Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now